Sezanm inzerátů: ‘Pronájem nebytových prostor’

Pronájem obchodu v širším centru Brna na ulici Pekařská

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory v širším centru Brna na ulici Pekařská. Nacházejí se v přízemí perfektně opraveného domu. Sestávají ze dvou místností obrácených do ulice a společného zázemí v podobě kuchyňky a WC. K dispozici jsou vám dva výklady do ulici a další dva výklady do průjezdu domu, kde denně projdou stovky lidí. Firemní označení na budově též není problém. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem obchodu v centru Jihlavy

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory v samém centru Jihlavy na ulici Palackého. Nacházejí se v přízemí opraveného domu s velkou výlohou do ulice. Vstupuje se přímo z ulice bez nutnosti překonávat nějaké schody. Prodejna sestává z jedné velké prostory a odděleného zázemí pro prodavače s toaletou a kuchyňkou. Je zde prostor i pro příruční sklad. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem hezké garíže v Jundrově

Nabízíme k pronájmu garáž. Je to samostatná garáž umístěná v bytovém domě – je suchá a ve velmi dobrém stavu. Elektřina je tak zde samozřejmostí a příjezd je udržován. Volná bude od 1.8.2019.  Uvedená cena je bez služeb ve výši 613  Kč. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem kanceláří v širším centru Brna

Nabízíme k pronájmu kanceláře v širším centru Brna na ulici Pekařská. Nacházejí se v prvním patře rekonstruovaného a perfektně udržovaného domu. Vstupujete do menší předsíňky odkud je přístup do menší kanceláře, na níž potom navazuje větší místnost. Samozřejmostí je vlastní toaleta se zázemím. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem kanceláří na Palackého třídě

K pronájmu nabízíme kancelářské prostory o velikosti 90 m2 na Palackého třídě. Nachází se v přízemí bytového domu se dvěma velkými okny/výklady do ulice v bezprostřední blízkosti tramvajové zastávky.

K dispozici je velký prostor se zázemím vhodný jako open space (nebo jej lze předělit na menší části, samostatná kancelář s oknem, WC s umyvadlem, příruční sklad a prostor, který byl využíván jako kuchyňka. Místnost hygieny a chodby jsou společné s vedlejšími komerčními prostory.

Velkou devizou je možnost zásobování a přístupu ze dvora domu, kde je i místo na parkování. Je možné si také pronajmout menší sklad ve dvoře. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem prostorných nebytových prostor u zastávky

K pronájmu nabízíme prostory pro podnikání o velikosti 90 m2 na Palackého třídě. Nachází se v přízemí bytového domu se dvěma výklady do ulice v bezprostřední blízkosti tramvajové zastávky.

K dispozici je prodejní prostor se zázemím, hezká kancelář s oknem, WC s umyvadlem, příruční sklad a prostor, který byl využíván jako kuchyňka. Místnost hygieny a chodby jsou společné s druhou prodejnou.

Velkou devizou je možnost zásobování a přístupu ze dvora domu, kde je i místo na parkování. Je možné si také pronajmout menší sklad ve dvoře.

Prostory jsou vhodné například pro prodejnu, cvičební/pohybové studio, výdejna e-shopu, lze zde zřídit ordinaci, veškeré služby jako kadeřnictví, kosmetika apod. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem obchodních prostor v širším centru Brna

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory na ulici Pekařská. Nachází se v přízemí krásně rekonstruovaného domu. Prostor je aktuálně rozdělen na dvě části, nicméně není problém jej opět spojit. Zázemí je společné se sousedními nájemníky. Velkou výhodou jsou dvě výlohy směrem do ulice a dále tři směřující do chodby domu, kde denně projdou stovky lidí. Firemní označení na budově též není problém. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem skladů v centru Jihlavy

Nabízíme k pronájmu skladové prostory na ulici Palackého. Nacházejí se v podkroví domu staré zástavby v centru Jihlavy. Jsou dobře přístupné velkým výtahem ze dvora, kam se dá pohodlně vjet i dodávkou a je možné si zde pronajmout parkovací stání. K dispozici jsou čtyři menší skladové prostory, které v případě zájmu lze propojit. Konkrétně mají výměry 18 m2, 21 m2, 35 m2 a 45 m2. Část patra v minulosti sloužilo jako sklad tiskovin, takže prostor k danému využití naprosto vhodný. Zobraz zbytek inzerátu »

; ?>