Sezanm inzerátů: ‘Prodej pozemků’

Prodej zasíťovaného stavebního pozemku u Brna

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Bílovicích nad Svitavou. Je to jeden z nejvýše položených pozemků v obci, takže umožňuje krásný výhled do krajiny. Má obdélníkový tvaru, lehce svažitý. Hlavní výhoda spočívá v tom, že to je jeden z mála pozemků, na kterém se dá v Bílovicích reálně stavět. Je veden v územním plánu jako stavební pozemek a je možnost jej připojit na kanalizaci. Všechny inženýrské sítě jsou na pozemku samozřejmostí. Stejně jako asfaltová cesta, chodníky a veřejné osvětlení. Takže stačí jen začít se stavbou. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej stavební parcely na ulici Bělohorská

Nabízíme na prodej stavební parcelu na ulici Bělohorská. Je obdélníkového tvaru s uliční šíří cca 17 metrů a hloubkou cca 29 metrů. Je téměř rovná s okrasnými dřevinami. Přiléhá k silnici, kde jsou veškeré inženýrské sítě. Jedná se o parcelu, která je v územním plánu jako stavební pro bydlení. V případě Vašeho zájmu je možné jednat o odkoupení ideální poloviny pozemku za částku 1,9 mil. Kč. V brzké době by navíc měl být na prodej ještě i sousední pozemek. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej stavebního pozemku v Olší

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Olší. Nachází se na okraji obce s krásným výhledem do okolní krajiny. Je trojúhelníkového tvaru perfektně dostupný ze silnice. Terén je lehce svažitý. Nachází se zde několik plodících ovocných stromů. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej velkého pozemku v Malhostovicích

Nabízíme k prodeji skvěle umístěný velký obdélníkový pozemek vhodný ke stavbě rodinného domu v Malhostovicích. Nachází se na okraji obce, ne však u hlavní silnice. Rozměry má cca 26 x 45 metrů. Je v podstatě rovný situovaný k jihu. Za pozemkem si již nemůže stavět, takže Vám zůstane krásný výhled přes pole na les. Všechny inženýrské sítě jsou dovedeny na hranici pozemku a připraveny k napojení. Na pozemku neváznou žádná břemena, ani jiné vady. Je již v tuto chvíli stavební. Stačí se tedy jen rozhodnout, jaký dům si zde chcete postavit. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej stavebního pozemku v Bílovicích s výhledem

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Bílovicích nad Svitavou. Je to jeden z nejvýše položených pozemků v obci, takže umožňuje krásný výhled do krajiny. Je obdélníkového tvaru, lehce svažitý. Hlavní výhoda spočívá v tom, že to je jeden z mála pozemků, na kterém se dá v Bílovicích reálně stavět. Je veden v územním plánu jako stavební pozemek a je možnost jej připojit na kanalizaci. Všechny inženýrské sítě jsou na pozemku samozřejmostí. Stejně jako asfaltová cesta, chodníky a veřejné osvětlení. Takže stačí jen začít se stavbou. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej investičního stavebního pozemku pro bydlení v Brně

Nabízíme k prodeji velký stavební pozemek určený pro bydlení. Nachází se v katastrálním území Modřice u Brna v zástavbě převážně bytových domů. Přímo u pozemku je zastávka MHD. Zpevněná komunikace ze dvou stran pozemku je samozřejmostí. Parcela je téměř rovná čtvercového tvaru. V tuto chvíli je vedena jako orná půda a je zarostlá převážně náletovými dřevinami. Dle vyjádření příslušného úřadu bude možné ji do pěti let využít pro výstavbu rodinných, či bytových domů. Bližší informace Vám rádi poskytneme. Všechny inženýrské sítě jsou v dosahu pozemku. Zobraz zbytek inzerátu »

; ?>