Sezanm inzerátů: ‘Neplatné inzeraty’

Pronájem bytu 2+1 v centru Brna se zahradou

Nabízíme k pronájmu pěkný byt 2+1 ve středu Brna na ulici Pellicova. Nachází se v přízemí opraveného cihlového domu staré zástavby. Vstupujete do prostorné předsíně odkud je přístup do všech místností bytu – vpravo je velký obývací pokoj s okny do předzahrádky. Vedle něj je samostatné WC a koupelna s vanou. S výhledem do zahrady jsou kuchyně s prostorem na jídelní kout a útulná ložnice. Nad koupelnou a WC jsou úložné prostory, takže máte kam dát veškeré věci. Za domem je potom zahrady, jejíž část je pro Vás vyhrazena a můžete ji plně využívat k relaxaci, nebo pěstování. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej bytu 3+1 s výhledem na ulici Bořetická

Nabízíme k prodeji byt 3+1 na ulici Bořetická v Brně. Nachází se ve třetím patře kompletně revitalizovaného panelového domu. Přístup ke dvěma krajním bytům z chodby oddělují další zamykatelné dveře. Vstupujete do prostorné chodby ve tvaru „L“, odkud je přístup do všech místností bytu – 3 pokojů, kuchyně, koupelny s vanou a na samostatné WC. K největšímu z pokojů přiléhá prostorná lodžie. Z níž a většiny místností je nádherný výhled na Brno a dále na jih. K bytu samozřejmě náleží i sklepní koje. Veškerá občanská vybavenost je nadosah a zastávka MHD hned u domu. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem bytu 3+1 na ulici Prušánecká i pro studenty

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt 3+1 na ulici Prušánecká. Nachází se v osmém patře kompletně zrekonstruovaného panelového domu. Byt sestává ze tří samostatných neprůchozích pokojů. Z největšího z nich je potom přístup na velkou lodžii. Přístup do všech pokojů je z velké chodby, kde je dostatek prostoru na velké skříně. Samozřejmostí je kompletně nově postavená koupelna s vanou, prostorem pro pračku a samostatné WC. K bytu náleží ještě sklepní koje. Na patře je potom pro pět bytů komora ideální např. na uskladnění jízdních kol, nebo jiného vybavení. V dome jsou potom k dispozici ještě kočárkárna a kolárna. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem rekonstruovaného 1+1 na ulici Dobrovského

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 na ulici Dobrovského. Nachází se ve druhém patře rekonstruovaného domu. Vstupujete do prostorné předsíně s možností zbudování velkého úložného prostoru. Odtud je přístup na WC, nebo můžete pokračovat do světlého pokoje s malou komorou. Z něj vstupujete do hezké kuchyně. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem. Majitel k bytu nabízí i sklep. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem krásného 1+1 na ulici Pellicova

Nabízíme k pronájmu krásně zrekonstruovaný byt 1+1 na ulici Pellicova. Nachází se ve třetím patře cihlového domu bez výtahu. Vchází se do předsíně odkud je přístup do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a pračkou. Nebo můžete vstoupit do prostorné kuchyně s jídelním koutem. Odtud je potom přístup do příjemně prosvětleného pokoje. Poloha bytu zajišťuje nádherný výhled na Špilberk. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem ordinace v centru Brna

Nabízíme k pronájmu dvě ordinace v rekonstruovaném domě na ulici Pekařská. K pronájmu jsou dvě téměř totožné ordinace nad sebou – jedna v přízemí a druhá v prvním patře. V domě jsou téměř výlučně lékaři. Samotné ordinace potom sestávají vždy z malé chodbičky, kterou vstoupíte do čekárny. Pro pacienty je zde samostatné WC s umyvadlem. Následně je zde prostorná ordinace za níž je lékařský pokoj s koupelnou se sprchovým koutem a WC. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej chaty s velkým pozemkem ve Sněžném

Nabízíme k prodeji chatu s velkým pozemkem v obci Sněžné. Nachází se v okrajové části obce u zástavby chat a rodinných domků v bezprostřední blízkosti přírody. Chata je dvoupodlažní. V přízemí je chodba, kuchyně, koupelna, obývací pokoj s krbem a dílny. V patře je potom otevřený podkrovní prostor sloužící ke spaní. Chata jako taková není podskelepená, ale na pozemku je sklep a zahradní domek. Jak již bylo řečeno, k chatě náleží velká pozemek s ovocnými i okrasnými stromy. Dále se zde můžete těšit ze dvou jezírek a potůčku ve spodní části zahrady. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem rekonstruovaného bytu 1+1 v širším centru Brna

Nabízíme k pronájmu 1+1 na ulici Kladivova. Nachází se v prvním patře rekonstruovaného cihlového domu. Vcházíte do předsíně odkud je přístup do všech místností bytu. Kuchyně se spíží a balkonem je situovaná do ulice. Pokoj, též s balkonem, je pak obrácen směrem do dvorního traktu, takže naprostý klid je zaručen. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a pračkou a samostatné WC. Zobraz zbytek inzerátu »

Komfortní bydlení v centru Brna – byt 3+kk

Zprostředkujeme Vám bydlení v plně zařízeném bytě 3+kk v ulici Jánská. Byt je vybaven krásným starožitným nábytkem a vedle toho nabízí veškeré pohodlí. Kuchyně je vybavena mimo jiné myčkou nádobí a lednicí, koupelna pak vanou i sprchovým koutem, pračkou a sušičkou. Veškeré telekomunikační sítě včetně satelitu jsou samozřejmostí. Zobraz zbytek inzerátu »

Pěkný podkrovní byt 2+1 s terasou

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný slunný byt (70m2) v klidné lokalitě v Brně-Řečkovicích. Byt se nachází v podkroví rodinného domu a náleží k němu velká terasa (30 m2) orientovaná do zahrady.  Vybavení lze dle domluvy vyklidit či ponechat. Zobraz zbytek inzerátu »

; ?>