Sezanm inzerátů: ‘Pronájem bytů’

Pronájem bytu 3+1 v širším centru Brna i pro studenty

Nabízíme k pronájmu byt 2,5+1 na ulici Merhautova. Nachází se v prvním patře rekonstruovaného domu. Vstupujete do velké předsíně odkud je přístup do obou pokojů, koupelny se sprchou, na samostatné WC a do prostorné kuchyně. K menšímu z pokojů přiléhá velká veranda, která může sloužit jako další pokoj bohatě prosvětlený okny vedoucími do zahrady. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem bytu 2+kk v rekonstruovaném domě v širším centru

Nabízíme pronájem zařízeného bytu 2+kk v rekonstruovaném domě s výtahem na ulici Botanická. Nachází se v osmém patře rekonstruovaného domu. Vstupujete do prostorné předsíně, odkud můžete pokračovat do koupelny s vanou a WC, nebo do prosvětleného pokoje s kuchyňským koutem. Z něj pak můžete pokračovat do útulné ložnice s lodžií. Byt je situován do vnitrobloku plného zeleně, takže absolutně žádný hluk z ulice vás nebude rušit. Navíc je zde opravdu pěkný výhled. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem mezonetového 3+kk s terasou v širším centru Brna

Nabízíme k pronájmu mezonetový byt 3+kk se střešní terasou na ulici Merhautova. Nachází se ve 3. patře udržovaného cihlového domu. Vcházíte do prostorné předsíně odkud je přístup do prvního z pokoj, na WC a do velké prostory pokoje a opticky oddělené kuchyně za níž je koupelna. Kolem kuchyně můžete projít nahoru do třetího pokoje a na velkou terasu s krásným výhledem na Brno. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem novostavby 1+kk na ulici U Leskavy

Nabízíme k pronájmu byt 1+kk na ulici U Leskavy. Nachází se ve druhém patře nově postaveného bytového domu. Vstupujete do prostorné předsíně s vestavěnou skříní, odkud je též přístup do koupelny s vanou a WC. Za předsíní je potom hlavní prostora prosvětleného pokoje bytu. Velká kuchyně se všemi spotřebiči je potom opticky oddělena. Užívat si též můžete prostorného balkonu. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem luxusního mezonetu 5+kk na Pellicové s výhledem

Nabízíme k pronájmu rekonstruovaný luxusní mezonetový byt 5+kk na ulici Pellicova s nádherným panoramatickým výhledem na Brno. Nachází se ve druhém a třetím patře rekonstruovaného starého domu. Vstupuje se do prostorné předsíně s velkou vestavěnou skříní. Z ní můžete pokračovat do velké šatny, nebo do obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem (linka, myčka, varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, atd.). Zde je i dřevěné schodiště do prvního patra. Z obývacího pokoje je vstup do spodní ložnice a na velkou terasu (14,7 m2). Pokud však není počasí na sezení na terase, můžete si užít krb v obývacím pokoji. Ve spodním patře dál naleznete koupelnu a samostatné WC. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem rekonstruovaného 1+1 na ulici Dobrovského

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 na ulici Dobrovského. Nachází se ve zvýšeném přízemí rekonstruovaného bytového domu. Z chodby vstupujete do předsíně s dostatkem prostoru na věšák a botník. Odtud je přístup na samostatné WC, nebo můžete pokračovat do kuchyně. Z ní je pak vstup do koupelny s pračkou a do prostorného pokoje. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem novostavby podkrovního 2+kk v Jihlavě

Nabízíme k pronájmu novostavbu bytu 2+kk na ulici Palackého v Jihlavě. Nachází se ve třetím patře rekonstruovaného starého domu s výtahem. Vstupujete do prostorného pokoje s kuchyňským koutem. Odtud je přístup do koupelny s vanou, umyvadlem a WC nebo na druhou stranu do prostorné ložnice.K bytu potom ještě náleží komora hned vedle vstupu do bytu, která nahrazuje absenci sklepa. K bytu je též možné si pronajmout parkovací stání ve dvoře. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem novostavby podkrovního bytu 2+kk v Jihlavě

Nabízíme k pronájmu novostavbu bytu 2+kk na ulici Palackého v Jihlavě. Nachází se ve třetím patře rekonstruovaného starého domu s výtahem. Vstupujete do prostorného pokoje s opticky odděleným kuchyňským koutem. Odtud je přístup do do koupelny s vanou, umyvadlem a WC nebo na druhou stranu do útulné ložnice.K bytu potom ještě náleží komora na stejném patře, která nahrazuje absenci sklepa. K bytu je též možné si pronajmout parkovací stání ve dvoře. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem novostavby podkrovního bytu 1+kk v Jihlavě

Nabízíme k pronájmu novostavbu bytu 1+kk na ulici Palackého v Jihlavě. Nachází se ve třetím patře rekonstruovaného starého domu s výtahem. Vstupujete do místnosti s pěknou atmosférou podkrovního bytu s kuchyňským koutem, odkud můžete pokračovat do koupelny s vanou, umyvadlem a WC. K bytu potom ještě náleží komora na stejném patře, která nahrazuje absenci sklepa. Je též možné si pronajmout parkovací stání ve dvoře. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem novostavby bytu 1+1 na Palackého v Jihlavě

Nabízíme k pronájmu novostavbu bytu 1+1 na ulici Palackého v Jihlavě. Nachází se ve druhém patře rekonstruovaného starého domu s výtahem. Vstupujete do prostorné předsíně, jež opticky navazuje na prostor s kuchyňským koutem. Právě z předsíně je přístup do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Za kuchyní je potom prostorný a světlý pokoj se dvěma okny do dvorního traktu, takže máte zaručený klid. K bytu potom ještě náleží komora na stejném patře, která nahrazuje absenci sklepa. Je též možné si pronajmout parkovací stání ve dvoře. Zobraz zbytek inzerátu »

; ?>