Sezanm inzerátů: ‘Prodej bytů’

Prodej bytu 3+kk s klimatizací 4 min od metra

Nabízíme k prodeji byt 3+kk s klimatizací v panelovém domě na ulici Stříbrského 4 min od stanice metra. Nachází se ve 4. podlaží rekonstruovaného panelového domu. Vstupujete do prostorné předsíně, odkud je přístup do všech pokojů, do koupelny s vanou a na samostatné WC. Byt prošel v roce 2000 rozsáhlou rekonstrukcí, kde mimo jiné byl zvětšen prostor na kuchyni a ta je nyní pouze opticky oddělena od obývacího pokoje. Vznikl tak velký vzdušný pokoj, kde je na vše dostatek místa navíc navazuje na zasklenou lodžii (7 m2). V jedné ze dvou ložnic jsou navíc vybudované vestavěné skříně. Velkou výhodou tohoto bytu jsou potom 4 sklepy – 3 z nich jsou menší klasické koje. Jeden je pak ale opravdu velký (cca 3 m2). Dají se tam například pohodlně skladovat kola apod. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej zánovního bytu 1+kk v Brně

Nabízíme na prodej zánovní byt 1+kk na ulici Bratří Žurků. Nachází se v prvním patře cihlového domu s výtahem. Vstupujete do předsíně s velkou vestavěnou šatní skříní. Odtud je přístup do koupelny s vanou a WC, nebo do obytné místnosti. Pokoj jako takový je prostorný a světlý díky velkému oknu. Naleznete zde též pěkný kuchyňský kout se spotřebiči. K bytu náleží i zděná sklepní koje. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej prostorného 4+1 na ulici Slunečná

Nabízíme na prodej byt 4+1 na ulici Slunečná. Nachází se ve čtvrtém patře kompletně zrekonstruovaného panelového domu s výtahem. Vstupujete do prostorné předsíně s vestavěnými skříněmi. Odtud můžete pokračovat do dvou ložnic, velkého a světlého obývacího pokoje s lodžií, kuchyně s místem na jídelní kout, koupelny s vanou a na samostatné WC. Poslední z ložnic je přístupná právě přes obývací pokoj. Vzhledem k poloze bytu nelze nezmínit krásný výhled. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej pěkného 1+1 s výhledem na Palckého tříde

Nabízíme na prodej byt 1+1 na Palackého třídě. Nachází se v sedmém patře rekonstruovaného panelového domu. Vcházíte do předsíně odkud je přístup do menší komory do pěkné koupelny s WC a prostorné kuchyně s jídelním koutem. Za ní se potom nachází příjemná ložnice. Díky umístění bytu je z obou místností velmi pěkný výhled na Brno. K bytu samozřejmě náleží sklepní koje. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej prostorného 3+1 v širším centru Brna

Nabízíme na prodej byt 3+1 na ulici Botanická. Nachází se v prvním patře rekonstruovaného cihlového domu s výtahem. Vstupujete do prostorné předsíně s dostatkem prostoru pro skříně, či jiné úložné prostory. Byt dále sestává ze tří opravdu velkých pokojů. Na jeden z nich navazuje kuchyně, spíž a balkón. Velmi prostorná koupelna s vanou a samostatné WC je samozřejmostí. K bytu náleží též sklepní prostor. Ty se aktuálně rekonstruují, takže zděná koje bude úplně nová. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej prostorného 2+kk na Palackého třídě

Nabízíme na prodej byt 2+kk na ulici Palackého třída. Nachází se v prvním patře cihlového domu s výtahem. Vstoupíte do prostorné předsíně s vestavěnými skříněmi odtud můžete vstoupit do všech ostatních místností bytu – pokoje s kuchyňskou linkou, koupelny s vanou, samostatného WC, nebo do opravdu velkého pokoje, který lze snadno rozdělit na dvě části a mít tak byt 2+1. K bytu též náleží sklepní koje. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej hezkého 2+kk v centru Olomouce

Nabízíme na prodej byt 2+kk na Dolním náměstí v Olomouci. Byt se nachází ve druhém patře opraveného domu. Vstupujete do menší předsíňky. Dále vstoupíte do rozlehlé prostory velkého pokoje s kuchyňským koutem, jež je opticky oddělen. Za tímto pokojem se nachází hezká ložnice. V bytě je samostatné WC a koupelna s vanou. Byt byl původně v dispozici 2+1. Pokud preferujete raději oddělené místnosti, není problém si zeď opět nechat vybudovat. K bytu potom náleží ještě velká komora v přízemí (8,3 m2). Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej prostorného 2+1 v širším centru Brna

Nabízíme na prodej byt 2+1 v širším centru Brna. Nachází se třetím patře rekonstruovaného cihlového domu. Vejdete do prostorné předsíně odkud máte přístup do velkého pokoje směřovaného do klidné ulice, dále potom do opravené koupelny s vanou i sprchovým koutem, na WC a do kuchyně. K ní náleží menší spíž a balkon. Za kuchyní je potom druhý z pokojů. K bytu samozřejmě náleží větší sklepní koje. Zobraz zbytek inzerátu »

Ideální bydlení pro menší rodinku, která chce i ve městě dýchat čistý vzduch.

Nabízíme k prodeji útulný byt 3+kk v ulici Podbělová na okraji městské čtvrti Brno-Líšeň.
Byt se nachází se v prvním patře cihlové novostavby a získá si vás hned při vstupu do prostorné a vzdušné předsíně s vestavěnými skříněmi. Odtud je přístupný pokoj s lodžií, koupelna s vanou i sprchou a samostatné WC. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej bytu 3+1 s garáží na ulici Srbská

Nabízíme na prodej byt 3+1 na ulici Srbská v Brně. Nachází se ve třetím patře cihlového domu. Vejdete do prostorné předsíně, odkud jsou přístupné všechny tři pokoje, koupelna s vanou, samostatné WC i kuchyně. Byt má dva balkony a zvláště z toho na západní stranu je krásný výhled na Brno. K bytu samozřejmě náleží i sklepní koje. Velkou výhodou je garáž ve dvoře. Pokud byste měli zájem, je možné využívat i zahradu pro pěstování. Zobraz zbytek inzerátu »

; ?>