Sezanm inzerátů: ‘Prodej domů’

Prodej chalupy s dispozicí 4+1 v Moravském krasu

Nabízíme na prodej dvougenerační dům 4+1 se zahrádkou. Nachází se na kraji obce Sloup hned u lesa na vyvýšeném místě, takže máte krásný výhled na obec. Dům má dva samostatné vchody. V levé části jsou dvě obytné místnosti propojené chodbou. Je zde i samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V pravé – větší části domu je menší ložnice a velmi prostorný obývací pokoj, kuchyně, komora, menší zádveří a samozřejmě koupelna s vanou a WC. Využívat můžete i sklep pod části domu. Ten je obklopen menší zahrádkou, kde je však dostatek prostoru na vybudování parkovacího stání, útulného sezení, nebo můžete zahrádku využívat k pěstování. Nemalou výhodou je, že okna všech obytných místností jsou právě do zahrady a je z nich hezký výhled. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej většího domu po částečné rekonstrukci v Jinačovicích

Nabízíme na prodej velký domek po částečné rekonstrukci v obci Jinačovice. Nachází se ve starší zástavbě rodinných domů. Vcházíte do prostorné chodby. Odtud můžete pokračovat do spodní bytové jednotky 4+kk (90 m2), nebo nahoru do podkroví, jež je připraveno na vestavbu (100 m2). Dům má i velké sklepy sestávající ze čtyřech místností a nabízí široké využití – skladování, tělocvična, dílnička, apod. Ze spodního patra se přes prosklenou zimní zahradu dostanete na dvůr, kde máte k dispozici jednu dvojgaráž, jednu samostatnou garáž a velkou k domu přiléhající zděnou kůlnu. Za domem je potom zahrada s další menší kůlnou a sklep ideální např. na ovoce a zeleninu. Zahrada samotná je téměř neznatelně se svažující obdélníkového tvaru, zatravněná s několika ovocnými stromy. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej statku vhodného na chov koní NOVĚ VÍCE POZEMKŮ

!!!NOVĚ VÍCE POZEMKŮ!!!

Nabízíme na prodej statek vybavený na chov koní, nebo dobytka v Hraničných Petrovicích. Nemovitost se skládá ze dvou zděných staveb a jedné lehké dřevěné konstrukce – tzv. likusáku. V jedné ze zděných staveb je vybudována bytová jednotka 1+1 s velkou možností rozšíření o obytné podkroví nad celou stavbou. Ve zbytku této stavby jsou potom 4 boxy na koně, sedlárna a velká užitková místnost. V druhé zděné stavbě potom můžete využít dvě velké prostory zařízené jako kuchyně. Dále jsou zde chlévy, místnosti vhodné pro skladování a chov zvířat a další box na koně. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej domu 4+2 s garáží v Brně Žebětině

Nabízíme na prodej dům 4+2 s garáží v klidné ulici Brně – Žebětíně. Jedná se o přízemní dům sestávající ze čtyř pokojů, dvou prostor prostor pro koupelnu s WC a kuchyně, dále je zde pro Vás zmíněná garáž několik komor a venkovní sklep. Dům se dá rozdělit na dvě samostatné části. Dále má prostornou půdu, kde je možné udělat další vestavbu. Nad jednou částí je na rovné části střechy prostor pro velkou terasu. Dále máte k dispozici prostorný dvůr a menší zahradu. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej rekonetruovaného domu s bazénkem a stavebním pozemkem

Nabízíme na prodej částečně rekonstruovaný rodinný dům s dalším stavebním pozemkem a bazénkem v Radslavicích. Nachází se blízko středu obce. Aktuálně má dispozici 4+1 se započatou rekonstrukcí podkroví. V přízemí naleznete dvě samostatné ložnice, velký obývací pokoj, kuchyni, komoru, prostornou šatnu, koupelnu a samostatné WC. V tomto patře se nalézá i prostorná garáž s dílnou. V prvním patře – podkroví je potom další pokoj a započatá rekonstrukce, kde je možné vytvořit alespoň tři další místnosti. Ve dvoře je potom přístavek s místností sloužící jako kůlna a další z níž měla být „černá kuchyně“. Dům je částečně podsklepen s přístupem z vnitřní chodby. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej prostorného domu 5+1 v obci Sloup

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům 5+1 s garáží a sklepy v obci Sloup. Nachází se v zástavbě rodinných domů u středu obce. Vchází se do zvýšeného přízemí domu sestávajícího ze zádveří, centrální místnosti s pracovním koutem, prostorné kuchyně s jídelním koutem a menším posezením, opravdu velké prostory obývacího pokoje, WC a komory. Na celou šířku domu je potom k dispozici balkon. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej domu 8+1 v Lelekovicích

Nabízíme na prodej velký dům – 8+1 v Lelekovicích u Brna. Nachází se v zástavbě obytných domů s výhledem na les. Sestává ze tří nadzemních podlaží a jednoho podzemního.

1. NP sestává z obrovské terasy (cca 40 m2) dvou pokojů, toalety a kuchyně.

2. NP sestává ze tří pokojů, dvou koupelen a dvou balkonů

3. NP sestává ze tří pokojů, koupelny a dvou balkonů.

V sturerénu potom naleznete 4 místnosti, prádelnu a garáž na dvě auta.

Zobraz zbytek inzerátu »

; ?>