Sezanm inzerátů: ‘Prodej nebytových prostor’

Pronájem prosotrných kanclářských prostor na Palackého tř.

K pronájmu nabízíme kancelářské prostory o velikosti 90 m2 na Palackého třídě. Nachází se v přízemí bytového domu se dvěma velkými okny/výklady do ulice v bezprostřední blízkosti tramvajové zastávky.

K dispozici je velký prostor se zázemím vhodný jako open space (nebo jej lze předělit na menší části, samostatná kancelář s oknem, WC s umyvadlem, příruční sklad a prostor, který byl využíván jako kuchyňka. Místnost hygieny a chodby jsou společné s vedlejšími komerčními prostory.

Velkou devizou je možnost zásobování a přístupu ze dvora domu, kde je i místo na parkování. Je možné si také pronajmout menší sklad ve dvoře. Zobraz zbytek inzerátu »

Pronájem obchod. prostor přímo u zastávky na Palcekého tř.

K pronájmu nabízíme prostory pro podnikání o velikosti 90 m2 na Palackého třídě. Nachází se v přízemí bytového domu se dvěma výklady do ulice v bezprostřední blízkosti tramvajové zastávky.

K dispozici je prodejní prostor se zázemím, hezká kancelář s oknem, WC s umyvadlem, příruční sklad a prostor, který byl využíván jako kuchyňka. Místnost hygieny a chodby jsou společné s druhou prodejnou.

Velkou devizou je možnost zásobování a přístupu ze dvora domu, kde je i místo na parkování. Je možné si také pronajmout menší sklad ve dvoře.

Prostory jsou vhodné například pro prodejnu, cvičební/pohybové studio, výdejna e-shopu, lze zde zřídit ordinaci, veškeré služby jako kadeřnictví, kosmetika apod. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej 2x parkovací místo na ulici Tábor/Chodská

Nabízíme k prodeji dvě venkovní parkovací místa při ulicích Chodská/Tábor. Obě jsou perfektně přístupná z ulice. Jedno z nich je trochu větší s prostorem na až dvě malá auta. Druhé potom standardního rozměru na jedno osobní auto libovolné velikosti. K dispozici jsou ihned. Uvedená cena je za menší z míst. Cena druhého je 258 000 Kč. Zobraz zbytek inzerátu »

; ?>