Sezanm inzerátů: ‘Prodej’

Prodej chalupy s dispozicí 4+1 v Moravském krasu

Nabízíme na prodej dvougenerační dům 4+1 se zahrádkou. Nachází se na kraji obce Sloup hned u lesa na vyvýšeném místě, takže máte krásný výhled na obec. Dům má dva samostatné vchody. V levé části jsou dvě obytné místnosti propojené chodbou. Je zde i samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V pravé – větší části domu je menší ložnice a velmi prostorný obývací pokoj, kuchyně, komora, menší zádveří a samozřejmě koupelna s vanou a WC. Využívat můžete i sklep pod části domu. Ten je obklopen menší zahrádkou, kde je však dostatek prostoru na vybudování parkovacího stání, útulného sezení, nebo můžete zahrádku využívat k pěstování. Nemalou výhodou je, že okna všech obytných místností jsou právě do zahrady a je z nich hezký výhled. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej zasíťovaného stavebního pozemku u Brna

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Bílovicích nad Svitavou. Je to jeden z nejvýše položených pozemků v obci, takže umožňuje krásný výhled do krajiny. Má obdélníkový tvaru, lehce svažitý. Hlavní výhoda spočívá v tom, že to je jeden z mála pozemků, na kterém se dá v Bílovicích reálně stavět. Je veden v územním plánu jako stavební pozemek a je možnost jej připojit na kanalizaci. Všechny inženýrské sítě jsou na pozemku samozřejmostí. Stejně jako asfaltová cesta, chodníky a veřejné osvětlení. Takže stačí jen začít se stavbou. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej bytu 3+kk s klimatizací 4 min od metra

Nabízíme k prodeji byt 3+kk s klimatizací v panelovém domě na ulici Stříbrského 4 min od stanice metra. Nachází se ve 4. podlaží rekonstruovaného panelového domu. Vstupujete do prostorné předsíně, odkud je přístup do všech pokojů, do koupelny s vanou a na samostatné WC. Byt prošel v roce 2000 rozsáhlou rekonstrukcí, kde mimo jiné byl zvětšen prostor na kuchyni a ta je nyní pouze opticky oddělena od obývacího pokoje. Vznikl tak velký vzdušný pokoj, kde je na vše dostatek místa navíc navazuje na zasklenou lodžii (7 m2). V jedné ze dvou ložnic jsou navíc vybudované vestavěné skříně. Velkou výhodou tohoto bytu jsou potom 4 sklepy – 3 z nich jsou menší klasické koje. Jeden je pak ale opravdu velký (cca 3 m2). Dají se tam například pohodlně skladovat kola apod. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej zánovního bytu 1+kk v Brně

Nabízíme na prodej zánovní byt 1+kk na ulici Bratří Žurků. Nachází se v prvním patře cihlového domu s výtahem. Vstupujete do předsíně s velkou vestavěnou šatní skříní. Odtud je přístup do koupelny s vanou a WC, nebo do obytné místnosti. Pokoj jako takový je prostorný a světlý díky velkému oknu. Naleznete zde též pěkný kuchyňský kout se spotřebiči. K bytu náleží i zděná sklepní koje. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej většího domu po částečné rekonstrukci v Jinačovicích

Nabízíme na prodej velký domek po částečné rekonstrukci v obci Jinačovice. Nachází se ve starší zástavbě rodinných domů. Vcházíte do prostorné chodby. Odtud můžete pokračovat do spodní bytové jednotky 4+kk (90 m2), nebo nahoru do podkroví, jež je připraveno na vestavbu (100 m2). Dům má i velké sklepy sestávající ze čtyřech místností a nabízí široké využití – skladování, tělocvična, dílnička, apod. Ze spodního patra se přes prosklenou zimní zahradu dostanete na dvůr, kde máte k dispozici jednu dvojgaráž, jednu samostatnou garáž a velkou k domu přiléhající zděnou kůlnu. Za domem je potom zahrada s další menší kůlnou a sklep ideální např. na ovoce a zeleninu. Zahrada samotná je téměř neznatelně se svažující obdélníkového tvaru, zatravněná s několika ovocnými stromy. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej statku vhodného na chov koní NOVĚ VÍCE POZEMKŮ

!!!NOVĚ VÍCE POZEMKŮ!!!

Nabízíme na prodej statek vybavený na chov koní, nebo dobytka v Hraničných Petrovicích. Nemovitost se skládá ze dvou zděných staveb a jedné lehké dřevěné konstrukce – tzv. likusáku. V jedné ze zděných staveb je vybudována bytová jednotka 1+1 s velkou možností rozšíření o obytné podkroví nad celou stavbou. Ve zbytku této stavby jsou potom 4 boxy na koně, sedlárna a velká užitková místnost. V druhé zděné stavbě potom můžete využít dvě velké prostory zařízené jako kuchyně. Dále jsou zde chlévy, místnosti vhodné pro skladování a chov zvířat a další box na koně. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej prostorného 4+1 na ulici Slunečná

Nabízíme na prodej byt 4+1 na ulici Slunečná. Nachází se ve čtvrtém patře kompletně zrekonstruovaného panelového domu s výtahem. Vstupujete do prostorné předsíně s vestavěnými skříněmi. Odtud můžete pokračovat do dvou ložnic, velkého a světlého obývacího pokoje s lodžií, kuchyně s místem na jídelní kout, koupelny s vanou a na samostatné WC. Poslední z ložnic je přístupná právě přes obývací pokoj. Vzhledem k poloze bytu nelze nezmínit krásný výhled. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej pěkného 1+1 s výhledem na Palckého tříde

Nabízíme na prodej byt 1+1 na Palackého třídě. Nachází se v sedmém patře rekonstruovaného panelového domu. Vcházíte do předsíně odkud je přístup do menší komory do pěkné koupelny s WC a prostorné kuchyně s jídelním koutem. Za ní se potom nachází příjemná ložnice. Díky umístění bytu je z obou místností velmi pěkný výhled na Brno. K bytu samozřejmě náleží sklepní koje. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej domu 4+2 s garáží v Brně Žebětině

Nabízíme na prodej dům 4+2 s garáží v klidné ulici Brně – Žebětíně. Jedná se o přízemní dům sestávající ze čtyř pokojů, dvou prostor prostor pro koupelnu s WC a kuchyně, dále je zde pro Vás zmíněná garáž několik komor a venkovní sklep. Dům se dá rozdělit na dvě samostatné části. Dále má prostornou půdu, kde je možné udělat další vestavbu. Nad jednou částí je na rovné části střechy prostor pro velkou terasu. Dále máte k dispozici prostorný dvůr a menší zahradu. Zobraz zbytek inzerátu »

Prodej prostorného 3+1 v širším centru Brna

Nabízíme na prodej byt 3+1 na ulici Botanická. Nachází se v prvním patře rekonstruovaného cihlového domu s výtahem. Vstupujete do prostorné předsíně s dostatkem prostoru pro skříně, či jiné úložné prostory. Byt dále sestává ze tří opravdu velkých pokojů. Na jeden z nich navazuje kuchyně, spíž a balkón. Velmi prostorná koupelna s vanou a samostatné WC je samozřejmostí. K bytu náleží též sklepní prostor. Ty se aktuálně rekonstruují, takže zděná koje bude úplně nová. Zobraz zbytek inzerátu »

; ?>